Najnowsze artykuły

15 sposobów na fałszywe wejście w...

Płaszcze, buty, okulary przeciwsłoneczne i klucze zasługują na miejsce w pobliżu drzwi. I każde z nich potrzebuje miejsca, które pod koniec dnia będzie...

Czytaj Więcej

5 Wskazówek dotyczących wyboru mebli zewnętrznych

Teraz, gdy na dworze jest gorąco, czas znaleźć idealne meble na podwórko. Ale, to jest trudniejsze niż myślisz! Przeczytaj ten blog teraz po wskazówki.

Teraz, gdy na zewnątrz jest ciepło, czas zacząć myśleć o tym, jak można wykorzystać piękną pogodę. Jednym ze sposobów na spędzenie większej ilości czasu na świeżym powietrzu jest zdobycie wysokiej jakości mebli do użytku na świeżym powietrzu na swoim podwórku. Uwielbiamy sposób, w jaki meble ogrodowe przyjmują wiele trendów w projektowaniu wnętrz, które obserwujemy, a kiedy już zaczniesz to zauważać, pokochasz to także.

Jednak meble ogrodowe muszą być czymś więcej niż tylko dobrze wyglądającymi meblami, aby zapewnić dobrą wartość za dolara. Musisz znaleźć najlepszą opcję dla swojej przestrzeni i budżetu, aby naprawdę warto było dokonać zakupu. Jeśli jesteś na rynku, aby wyposażyć przestrzeń na zewnątrz, znalezienie wygodnych, trwałych mebli będzie różnica między spędzaniem dużej ilości czasu na słońcu i pozycji w domu po dziesięciu minutach dyskomfortu. Zapoznajmy się z pięcioma naszymi ulubionymi wskazówkami dotyczącymi wyboru mebli do użytku na zewnątrz.

Weź pod uwagę pogodę i klimat Twojej okolicy
Jedną z rzeczy, które należy zachować na samym szczycie umysłu jest pogoda, do której przynosisz swój wystrój zewnętrzny. Czy jest gorąco i sucho? Czy często pada? To wszystko są ważne pytania, które należy rozważyć przed wyborem mebli na zewnątrz. Gorące, suche warunki mogą zrujnować część drewna, silny wiatr może spowodować, że meble aluminiowe będą latać, a wiklina nie poradzi sobie z ciągłą wilgocią. Zrób małe badania nad pogodą w Twojej okolicy i idź stąd.

Upewnij się, że pasują do Twojej przestrzeni
Chodzi nam o to dosłownie. Na początek, zmierz swoją przestrzeń zewnętrzną, aby zastanowić się, ile miejsca masz do zabawy. Użyj powierzchni i kształtu swojej przestrzeni zewnętrznej, aby określić wielkość i układ swojego planu zagospodarowania przestrzennego na zewnątrz. Upewnij się, że zostawisz wystarczająco dużo miejsca wokół swoich mebli, aby Ty i Twoi goście mogli swobodnie przepływać wokół nich.

Znajdź idealne kawałki dla swojego stylu
Tak jak w przypadku mebli wewnętrznych, musisz znaleźć dobrej jakości elementy, które będą pasować do Twojego ogólnego stylu estetycznego. Przystępne cenowo meble zewnętrzne są stosunkowo łatwe do znalezienia, ale zamiast osiedlać się na pierwszą rzecz, którą widzisz (chyba że jest bajeczna i doskonała pod każdym względem), rozejrzyj się trochę i znajdź meble zewnętrzne, które będą sprawdzać wszystkie swoje pudełka w stylu. Może to trochę potrwać, ale kiedy już je znajdziesz, pokochasz je na zawsze.

Zainwestuj w meble ogrodowe, które będą trwałe

Łatwo jest wkupić się w pomysł, że meble zewnętrzne nie są tak ważne jak meble wewnętrzne, więc nie trzeba poświęcać tyle czasu i pieniędzy na ich rozważania. W rzeczywistości, często jest wręcz przeciwnie. To, co kupujesz do użytku na zewnątrz, musi wytrzymać ekspozycję na elementy i ekspozycję na zużycie w ogóle. Tak więc, ponownie, poświęć czas na szukanie dobrej jakości mebli do użytku na zewnątrz i zainwestuj w swoje podwórko. Sprawdź nasz poradnik: Drewniane meble ogrodowe - zakup i konserwacja >>

Dopasuj Styl z Komfortem

Oczywiście będziesz używać swoich mebli do wypoczynku na świeżym powietrzu, więc zalecamy, abyś zrobił to tak komfortowo, jak to tylko możliwe. Nie daj się nabrać na coś, co wygląda ładnie, ale jest twarde jak skała. Nie będziesz go używał i w końcu pożałujesz zakupu. Wiosna na szezlong, dodatkowe miłosne siedzenie, czy bujne poduszki - zasługujesz na to!

Zobacz także: Najpopularniejsze ozdoby świąteczne