Najnowsze artykuły

15 sposobów na fałszywe wejście w...

Płaszcze, buty, okulary przeciwsłoneczne i klucze zasługują na miejsce w pobliżu drzwi. I każde z nich potrzebuje miejsca, które pod koniec dnia będzie...

Czytaj Więcej

Nie masz przedsionka w domu? Żaden problem! Oto jak je udawać

Wygoda jest kluczem do tego fałszywego wejścia. Półka montowana na ścianie pomieści klucze, okulary przeciwsłoneczne i inne niezbędne w pośpiechu przedmioty, a zgrabne lustro pozwoli Ci sprawdzić, co się dzieje w ostatniej chwili. Pamiętaj, aby użyć płytkiej półki, w przeciwnym razie ryzykujesz skaleczenie drzwi za każdym razem, gdy się otwierają.

1. Indywidualne szafki

Dla zapracowanych rodzin, organizacja jest kluczem do wyjścia z domu na czas. Ta przestrzeń wejściowa, wyrzeźbiona z pustej ściany korytarza, jest stylizowana na szatnię. Dostępne dla dzieci kosze i haczyki na płaszcze mieszczą buty, plecaki i inne przedmioty codziennego użytku. Oznaczone torby w wnękach dają sprzętowi sportowemu i zapasom sezonowym stałe miejsce.

2. Otwórz i zamknij

Hiperorganizowana szafa może podwójnie pełnić funkcję wejścia. Haki o różnych wysokościach trzymają kurtki, plecaki i torebki, podczas gdy pływające półki utrzymują buty w ryzach. Kontrastujące wzory nadają tej szafie osobowość i dodają głębi. Dodatkowo, w przeciwieństwie do prawdziwego wejścia, możesz po prostu zamknąć drzwi, gdy przyjdą goście.

3. Kącik kuchenny

Jeśli Twoje drzwi otwierają się bezpośrednio na kuchnię, dodaj wolnostojący wózek wyspowy. Ten wszechstronny mebel pomieści dodatkowe naczynia kuchenne i podwaja się jako stacja do przygotowywania lub serwowania posiłków. Prosty haczyk schowany za kuchennymi drzwiami mieści fartuchy, torby na zakupy wielokrotnego użytku i torebki. Ogromny wieszak ścienny dodaje charakteru.

przedsionek

4. Wieszak na płaszcze

Wieszak na płaszcze w stylu vintage pozwala utrzymać porządek w kapeluszach, parasolach i odzieży wierzchniej. Schowany za drzwiami, wieszak jest wygodny, ale nie przeszkadza. Misternie wykonany stolik dodaje uroku i ułatwia przechowywanie, a tablica kredowa to idealne miejsce do notowania przypomnień z ostatniej chwili.

5 Wino w pogotowiu

Czasami po długim dniu pracy jedyne, czego potrzebujesz, to kieliszek wina, więc dlaczego nie mieć go pod ręką, gdy tylko wejdziesz do domu? Rustykalny składany stolik naśladuje wbudowany w tym pokoju stojak na wino w kształcie litery X i uzupełnia boazerię z listew. Gdy nadejdzie firma, wyeliminuj jeden z obowiązków gospodarza, ustawiając przy drzwiach samoobsługową stację z napojami.

6. Wesoło i jasno

To inspirujące wejście, stworzone z niewygodnej połowy ściany, utrzymuje prostotę dzięki jasnemu, perłowemu stolikowi, świeżo ciętym kwiatom i motywującemu plakatowi. Kosz w stylu vintage porządkuje buty, a dywanik w szewrony wyłapuje brud i zanieczyszczenia.

7. Eksplozja kolorów

Pozwól, aby Twoje dodatki mówiły same za siebie. Misternie rzeźbiony stół, na którym stoją błyszczące pomarańczowe lampy i turkusowe bibeloty, przyciąga wzrok na tle białych ścian. Stosy książek na dolnej półce, która pełni funkcję schowka w salonie, dodają dodatkowego koloru.

8. Prasa na ławce

Zaparkuj ławkę w drzwiach, aby uzyskać fałszywe wejście, które jest zarówno praktyczne, jak i ładne. Drobne detale na tej drewnianej ławce nadają jej charakteru, a jej położenie ułatwia gościom zajęcie miejsca i zdjęcie butów. Wiszące haczyki zajmują miejsce tradycyjnego wieszaka na ubrania, a kosz pod ławką porządkuje drobne przedmioty.

9. Dla psów

Przechowuj wszystkie niezbędne rzeczy dla swojego przyjaciela rodziny w jednym miejscu. Fido z pewnością pokocha swój własny kąt - zwłaszcza, gdy w pobliżu znajduje się jego miska z wodą i jedzeniem. Obfite szafki pomieszczą dodatkową karmę i zabawki, a haki ścienne pomieszczą obroże i smycze, dopóki nie przyjdzie czas na spacer.

10. Store More

Zainspirowane biurowymi szafkami na dokumenty, te sześcienne jednostki dają wszystkiemu swoje miejsce. Przydziel dzieciom ich własne pojemniki do przechowywania przyborów szkolnych lub sprzętu outdoorowego. W dni powszednie, niech dzieci zaopatrzą swój pojemnik ze wszystkim, czego będą potrzebować następnego dnia. Dołącz magnetyczne foldery wentylatora i haczyki do boku, aby utrzymać klucze i pocztę zorganizowane.

11. Vintage Charm

Stare meble są idealne do ponownego wykorzystania. Biurko, komoda lub szafa w stylu vintage w pobliżu drzwi wejściowych gromadzi przedmioty codziennego użytku, ale jest również elementem konwersacji. Ten konkretny egzemplarz przywołuje na myśl wiejski, francuski urok; świeże kwiaty i lampa na zawiasach dopełniają wyglądu.

12. Idąc w górę

Kiedy Twój dom otwiera się bezpośrednio na klatkę schodową, znalezienie miejsca na wejście może być trudne. W tym przypadku, pozłacane krzesło z jadalni oferuje gościom miejsce do siedzenia i zdejmowania butów, podczas gdy wygięty wspornik mieści torebkę.

13. Lustro, lustro

Stwórz wymiar, układając lustro Sunburst na szczycie tradycyjnego, prostokątnego projektu. Podwójne odbicie sprawi, że Twój dom wyda się większy. Mały stolik dekoracyjny pomieści stos książek i wyrazistą doniczkę.