Najnowsze artykuły

15 sposobów na fałszywe wejście w...

Płaszcze, buty, okulary przeciwsłoneczne i klucze zasługują na miejsce w pobliżu drzwi. I każde z nich potrzebuje miejsca, które pod koniec dnia będzie...

Czytaj Więcej

Dekoracyjne postanowienia, których będziesz chciał się trzymać

Z dużym ryzykiem przychodzi duża nagroda, a dni grania bezpiecznie są w przeszłości. W tym roku postaw na wystrój, który podkreśli Twoją osobowość. Uwielbiasz zwierzęce nadruki? Połącz je z mieszanką odważnych wzorów. Masz dość neutralnych barw? Postaw na kolory w dekoracjach okiennych, meblach i dziełach sztuki. Kto powiedział, że musisz grać według zasad?

Usuń bałagan

Nadszedł czas na porządki. Bałagan może powodować niepotrzebny stres i poważnie ograniczać styl pomieszczenia. Postanów, że wygospodarujesz czas na uporządkowanie każdej przestrzeni w swoim domu i trzymaj się tego! Nasze pomysły na sypialnie, pokoje dzienne, łazienki i kuchnie pomogą Ci opanować bałagan.

Wypróbuj nowy odcień

Szarości i beże są świetne, ale co powiesz na szmaragd, fuschię lub słonecznik? Jeśli nie jesteś gotowy na całkowitą zmianę koloru, zacznij od podpowiedzi nowego odcienia. Nawet najmniejszy kolor na poduszkach, dywanikach lub zasłonach może stworzyć słoneczne usposobienie.

Wyeksponuj w sposób celowy

Wymień kupione w sklepie dzieła sztuki. Dzieła sztuki i akcesoria z osobistym znaczeniem stworzą olśniewające, warte opowieści dekoracje. Wypełnij swoje półki rodzinnymi fotografiami, akcentami gromadzonymi przez lata oraz ulubionymi artystami i autorami.

Zachęcaj do spokoju

W łazience, w której panuje atmosfera Zen, poczuj się jak w krainie relaksu. Miękka paleta kolorów, taka jak stonowane zielenie, wodne błękity i subtelne szarości, tworzy uspokajającą atmosferę. Drobne akcenty luksusu, takie jak aromatyczne sole do kąpieli, pluszowy szlafrok czy promienna podłoga, przekształcą łazienkę w oazę przypominającą spa.

Podróż dookoła świata

Rzuć mapę! Czas na odrobinę szaleństwa w wystroju wnętrza. Zbierz pamiątki z całego świata, aby nadać wnętrzu kolekcjonerski wygląd. Postaw na przedmioty z osobistych podróży lub z miejsc, które inspirują.

Moda na to, co zapomniane

Obskurny garaż cię zdołował? Pomieszczenie gospodarcze wygląda na szczególnie zmęczone? W tym roku postanów ożywić te często zapomniane przestrzenie, w tym piwnice, strychy, wejścia i inne. Zacznij od prostych rozwiązań, takich jak kosze i pojemniki, lub zrób cały lifting, malując je świeżą farbą, budując zabudowę DIY i stawiając kolorowe akcesoria.

Rośnij tam, gdzie zasadzono

Sekret natychmiastowej eleganckiej przestrzeni? Bujne rośliny w pomieszczeniach -- i to dużo! Postaw na ekologię, wstawiając małe drzewka, takie jak ta figa skrzypcowa, w puste kąty, a trwałe sukulenty na powierzchnie. Odetchniesz łatwiej wiedząc, że te liściaste elementy nie tylko stylowo uzupełniają pomieszczenie, ale także oczyszczają powietrze w Twoim domu.

Zadbaj o przytulność

Twój dom jest Twoim sanktuarium. Zapobiegaj wrażeniu, że jest zimnym, pozbawionym życia muzeum, wprowadzając do niego wiele tekstur. Domownicy i goście zawsze docenią ciepłą narzutę, mnóstwo poduszek i przytulny dywan.